Naše služby Podnikateľom


Aby sa vám ľahšie podnikalo


Uvedomujeme si, že sledovať časté legislatívne zmeny popri podnikaní je obtiažne. Často novelizovaná legislatíva spôsobuje komplikácie hlavne majiteľom malých elektronických obchodov. Práve im ponúkame vytvorenie obchodných podmienok za zrejme najnižšiu cenu na trhu.

Portfólio služieb ponúkaných podnikateľom sme rozšírili o ponuku prekladov popisných textov a informácii pre spotrebiteľov, taktiež o ponuku nami vytvorených datasetov.

Počúvame podnikateľov a ich požiadavky, ktoré majú na spotrebiteľov. Častým problémom sa stalo bezdôvodné neprevzatie zásielky s objednávkou tovaru na dobierku. Takéto konanie spotrebiteľov poškodzuje podnikateľov a zvyšuje ich náklady. Pomocou pri vymáhaní týchto pohľadávok chceme podnikateľom získať časť nákladov vynaložených na poštovné späť.

Radíme taktiež zamestnávateľom a pracovným agentúram v otázkach uplatňovania zrážok zo mzdy na základe dohôd, ktoré nemusia byť vždy uzatvorené platne a v súlade so zákonom a taktiež aj pri zrážkach zo mzdy na základe exekučných titulov.


Poradíme Vám ako prispôsobiť svoje predajné procesy a zlepšiť vzťahy so spotrebiteľmi

Živnostníkom, malým podnikateľom aj korporáciám

Poradíme Vám ako prispôsobiť svoje predajné procesy a zlepšiť vzťahy so spotrebiteľmiPoradíme Vám ako prispôsobiť svoje predajné procesy a zlepšiť vzťahy so spotrebiteľmi

Preklady textov

10,00Normostrana

Odborné preklady popisných textov a záručných informácii až z/do 24 jazykov.

Neviete vybaviť reklamáciu?

Zavolajte nám: 0950 352 392


Potrebujete sa poradiť ako postupovať pri vybavovaní reklamácie spotrebiteľa alebo odstúpení od spotrebiteľskej zmluvy? Využite našu telefonickú poradňu SpotrebiTEL v pracovné dni od 10.00 do 14.00 kde vám naši pracovníci poradia všetky právne možnosti a vysvetlia vaše povinnosti vo vzťahu voči spotrebiteľovi.

Podporte našu poradňu    Nedá sa dovolať? Napíšte nám svoju otázku cez poradňu