Podporte nás svojim nákupom


Platforma dobromat.sk je novinkou v podpore neziskových organizácii a rôznych občianskych združení. Vytvára možnosť podpory Vašej obľúbenej organizácie priamo pri nakupovaní cez internet. Nakupujete, pomáhate a nič Vás to nestojí. Našou registráciou na stránke www.dobromat.sk nechceme len získavať podiel z Vašich nákupov ale hlavne ponúknuť Vám, spotrebiteľom, zoznam kvalitných a slušných elektronických obchodov.

Predzmluvné informácie, žiadne skryté poplatky či iné pre spotrebiteľov nevýhodné zmluvné ustanovania, korektné vybavenie reklamácii a súčinnosť pri alternatívnom riešení spotrebiteľských sporov považujeme za štandard e-shopu, ktorého prevádzkovateľom je obchodná spoločnosť so sídlom na území SR v platforme dobromat.sk.

Chcem podporovať Spotrebiteľské Centrum n.o. svojimi nákupmi

Stiahnite si rozšírenie do prehliadača


Každým svojim nákupom v elektronickom obchode, ktorý sa nachádza v zozname na stránke www.dobromat.sk môžete podporiť Spotrebiteľské Centrum – neziskovú organizáciu, v ochrane spotrebiteľov nakupujúcich cez internet.

“Vylepšovák” Vám zobrazí upozornenie vždy, keď navštívite obchod, v ktorom môžete svojim nákupom podporiť Spotrebiteľské Centrum n.o. alebo inú obľúbenú organizáciu či združenie.

Stiahnite si rozšírenie do svojho prehliadača

E-shopom certifikát zadarmo


Ďakujeme elektronickým obchodom, že sa snažia svojou troškou podporovať tretí sektor. Spotrebiteľské Centrum – nezisková organizácia ako prejav vďaky bezplatne vydá Certifikát spokojného spotrebiteľa, tomu elektronickému obchodu, ktorý je registrovaný v zozname podporujúcich elektronických obchodov na www.dobromat.sk za predpokladu splnenia certifikačných podmienok.

Elektronický obchod pred vydaním Certifikátu môže požiadať o kontrolu svojich obchodných podmienok. Ak tie sú v súlade s platnou legislatívou vydáme predajcovi nárok na certifikát, ktorý si môže uplatniť prostredníctvom vygenerovaného formulára.

Môj obchod je v sieti dobromat.sk. Skontrolujte moje obchodné podmienky

Vedeli ste, že Spotrebiteľské Centrum - nezisková organizácia poskytuje všeobecne prospešné služby a to najmä právne, energetické a neziskové finančné poradenstvo všetkým občanom bezplatne?
Za symbolický poplatok zastupujeme spotrebiteľov v mimosúdnych riešeniach sporov a v konaniach pred súdom.

Chcete vedieť akou sumou ste nás podporili? Pozrite si štatistiku

Ako nakupovať

a podporiť cez dobromat.sk
zobrazí sa upozornenie, že môžete podporovať
vyberte zo zoznamu Spotrebiteľské Centrum
kliknete na tlačidlo Venovať.