Pomocníkov nemáme nikdy dosť


Dobrovoľníctvo je zväčša neplatená aktivita vykonávaná na základe slobodnej vôle a slobodného rozhodnutia v prospech Spotrebiteľského Centra.

Úlohy dobrovoľníkov sú rôzne a vzťahujú sa najmä k týmto oblastiam k sekundárnym činnostiam organizácie vykonávaných na diaľku, teda z domu prostredníctvom internetu ale aj priamo v teréne.

Väčšina úloh vykonávaných na diaľku je založená na jednoduchom intuitívnom princípe „Skopíruj“, „Vlož“ a „Odošli“. Úlohy vykonávané v teréne majú rovnaký princíp Prines, Odnes, Vykonaj, čo sa niekomu môže zdať nudné, ale buďte si istí, že sa nudiť nebudete.

Zábavu vám počas práce ponúknuť nemôžeme avšak naopak môžete sa podučiť mnoho zaujímavých v živote potrebných vecí.

Staň sa súčasťou Spotrebiteľského Centra, pretože bez dobrovoľníkov by realizácia mnohých činností vôbec nebola možná.

Prihlášky dobrovoľníkov prijímame počas celého roka. Stačí vyplniť formulár v pravej časti stránky a my sa vám ozveme. Ak máte dodatočné otázky napíšte nám ich cez kontaktný formulár.


Koho hľadáme a čo ponúkame

Dobrovoľníkom sa môže stať osoba, ktorá dovŕši vek 15 rokov preferujeme však študentov gymnázií, stredných škôl s ekonomických zameraním a vysokých škôl. Z profilu našej činnosti pre svoje štúdium najviac vyťažia študenti odboru právo a ekonomických odborov. Šikovným a odhodlaným poskytujeme študentské stáže.

Warsaw – BarcelonaOutlet: 04-05-2017, 8:04, Terminal BDETAILS
Madrid – ParisOutlet: 04-05-2017, 14:34, Terminal ADETAILS
Marsille – BerlinOutlet: 04-05-2017, 15:00, Terminal CDETAILS