Rozhodnite o budúcnosti Spotrebiteľského Centra n.o.

V uplynulých rokoch sme úspešne realizovali niekoľko projektov sami, ako sa hovorí „na vlastnú päsť“ a z vlastných zdrojov bez akejkoľvek podpory zo štátnych peňazí. Teraz o našej budúcej činnosti môžete rozhodnúť aj vy. Povedzte nám, ktoré naše služby by ste v budúcnosti chceli využívať alebo priamo sa podieľať na ich realizácii.

Štát na ochranu spotrebiteľov dlhoročne vyčleňuje žalostne málo finančných prostriedkov. Pre rok 2017 vyčlenilo Ministerstvo hospodárstva SR 80 tisíc eur o ktoré sme sa nemohli uchádzať nakoľko sme neziskovou organizáciou, štát však podporuje výhradne občianske združenia.

Pripravili sme niekoľko koncepcií, ktorými chceme zabezpečiť svoje financovanie nepriamo realizáciou projektov ale i priamou formou poskytovania služieb, ktorými budeme dofinancovávať náklady na poskytovanie bezplatných poradenských služieb, bezplatného mimosúdneho riešenia sporov či zastupovania občanov v súdnych sporoch.

Povedzte nám čo chcete

Chceme poznať názor a potreby spotrebiteľskej verejnosti, preto sme pripravili jednoduchú prezentáciu koncepcií, ktorým sa za účelom dofinancovania našich bezplatných služieb chceme venovať. O časovej realizácii a prioritizácii jednotlivých koncepcií môže rozhodnúť verejnosť on-line jednoduchým oboznámením sa s jednotlivými koncepciami a následným hlasovaním.

Občanom predkladáme na posúdenie a rozhodnutie štyri projekty, na ktorých koncepcii pracujeme už nejaký čas a sme ich schopný začať realizovať v priebehu nasledujúcich mesiacov. Názor občanov je pre nás dôležitý najmä preto aby sme mohli „najsympatickejšie“ projekty prioritizovať.

Spotrebiteľom ponúkame koncept bezpečného on-line nakupovania, finančných úspor a eliminácie nákladov, preto veríme, že si každý respondent nájde ten „svoj“.

Rozhodnite o našej budúcnosti

 

DISKUSIA K ČLÁNKU

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kliknutím na reklamu nás podporíte!

Na konci každého článku nájdete reklamu, na ktorú prosíme kliknite po prečítaní článku. Podporíte nás približne jedným centom.

Ďakujeme!