20. 11. 2017
Staň sa členom Správnej Rady Spotrebiteľského Centra

Staňte sa členom správnej rady Spotrebiteľského Centra

Spotrebiteľské Centrum aj tento rok umožní svojimi klientom stať sa členmi správnej rady neziskovej organizácie. Tá rozhoduje o všetkých činnostiach a záležitostiach organizácie.
10. 11. 2017
Spis Spotrebitelske Centrum V Likvidacii

Likvidácia neziskovky nemá žiaden vplyv na našich klientov

Talánovci sa radujú zbytočne. Rapidom okradnutí klienti likvidáciu neziskovej organizácie nepocítia. Po našom niekoľko mesačnom očakávaní to prišlo. Bývalé vedenie Rapid life objavilo "teplú vodu" a podelilo sa s ňou na svojom facebooku. TOPkou je informácia o likvidácii neziskovej organizácie Spotrebiteľské Centrum (IČO: 50166131). O spôsobe zrušenia môžete rozhodnúť aj vy.
20. 10. 2017
Spotrebitelske-Centrum_Kosice-skultetyho-3-rapid-life-

Košická kancelária bude opäť prístupná

Klienti životnej poisťovne Rapid life môžu požiadať Spotrebiteľské Centrum o zastupovanie v chystanom konkurznom konaní elektronicky, telefonicky a od pondelka 23. 10. 2017 osobne aj v Košiciach.
13. 10. 2017
europemoneyfundament_podvod_financne-sluzby-pozicky-960x375

Požiadali ste o pôžičku Europe Money Fundament? Ozvite sa nám!

Firma Europe Money Fundament s.r.o. sľubovala nebankové pôžičky, ktorých poskytnutie podmieňovala uhradením poplatkov. Po ich uhradení však úver neposkytla. Máte podobnú skúsenosť kontaktujte nás.
04. 10. 2017
Poradňa Nitra

Nitra: Do poradne sa je potrebné telefonicky vopred objednať

Spotrebitelia, ktorí plánujú využiť služby poradenskej kancelárie Spotrebiteľského Centra v Nitre sa musia od 01. októbra vopred telefonicky dohodnúť na stretnutí.
17. 09. 2017
Spotrebiteľské Centrum (logo)

Zastupovali sme vás proti Rapid-u? Aktualizujte si údaje!

Spotrebitelia, ktorých Spotrebiteľské Centrum zastupovalo v súdnych sporoch (podali žiadosť v období od 01.01.2015 do 31.08.2017) voči životnej poisťovni Rapid life budú musieť doručiť nové splnomocnenia k zastupovaniu. Dôvodom je tá skutočnosť, že pôvodné splnomocnenia neboli určené pre zastupovanie v konkurznom konaní ale na zastupovanie v súdnych sporoch. V zásade sa nejedná o chybu ako takú keďže rozsah splnomocnení je možné aplikovať aj na konkurzné konanie . Napriek tomu, že zmena splnomocnení pre Spotrebiteľské Centrum predstavuje viac práce chceme mať 100%-tnú istotu vo všetkých našich krokoch.
31. 05. 2017
spotrebitelske-centrum-blackberry-mobilne-cislo

Dovolať sa k nám počas júna bude komplikované

Dovolať sa do Spotrebiteľského Centra n.o. počas júna bude obtiažne. Dôvod je jednoduchý.
30. 05. 2017
spotrebitelskecentrum_bratislava_ruzinov

Konzultačné dni spotrebiteľskej poradne v Bratislave počas júna

Spotrebiteľské Centrum - nezisková organizácia oznamuje občanom obmedzenie poskytovania osobných konzultácii v spotrebiteľskej poradni v Bratislave počas júna 2017.
29. 05. 2017
PRAVA-SPOTREBITELA-SK-2

Web Práva-Spotrebiteľa.sk je opäť v prevádzke

Spotrebiteľské Centrum - nezisková organizácia prevádzkuje niekoľko desiatok webových stránok, ktoré majú spotrebiteľom poskytovať informácie i rady, takým je aj Práva-Spotrebiteľa.sk
25. 05. 2017
SPIS_AMP_valid

Nasadili sme technológiu AMP pre mobilných návštevníkov

Od počiatku tohto roku boli naše webové stránky celkovo 31 443 krát zobrazené cez mobil, pre týchto návštevníkov sme na časť našich stránok implementovali technológiu AMP.
09. 05. 2017
Facebook

Spotrebiteľské Centrum n.o. sa ohradzuje voči praktikám niektorých skupín občanov a združení

Prostredníctvom Facebooku sa šíria klamlivé a zavádzajúce informácie o prebiehajúcom súdnom spore vedenom na Okresom súde Bratislava II. medzi Spotrebiteľským Centrom n.o. a pani Mgr. Kristínou Ulmanovou ku ktorým sa považujeme za nevyhnutné vyjadriť.
08. 05. 2017
The-hosting-od-WebSupport

Zrýchlili sme náš web vďaka The Hostingu od Websupport

Niekoľko dní a nocí testovania rýchlejšej verzie našich webových stránok prinieslo očakávaný výsledok. Z desiatich sekúnd sme sa dostali vo väčšine prípadov na dve sekundy.
09. 04. 2017

Rozhodnite o budúcnosti Spotrebiteľského Centra n.o.

V uplynulých rokoch sme úspešne realizovali niekoľko projektov sami, ako sa hovorí "na vlastnú päsť" a z vlastných zdrojov bez akejkoľvek podpory zo štátnych peňazí. Teraz o našej budúcej činnosti môžete rozhodnúť aj vy. Povedzte nám, ktoré naše služby by ste v budúcnosti chceli využívať alebo priamo sa podieľať na ich realizácii.
04. 03. 2017
spotrebitelskecentrum_bratislava_ruzinov

V marci vám v Bratislave budeme radiť menej dní

Spotrebiteľom oznamujeme, že dňa 28. marca 2017 nebude v k dispozícii poradňa v bratislavskom Ružinove z dôvodu kolízie s pojednávaním, v ktorom zastupujeme spotrebiteľa.
03. 02. 2017

Ministerstvo vaše otázky ignoruje

Spotrebiteľov majú informovať o ich právach. Povinnosť vyplývajúcu zo zákona Ministerstvo hospodárstva SR ignoruje. Na otázky občanov neodpovedá.
31. 01. 2017
SPIS_Spotrebitelske+centrum_zmeny-v-cinnosti-spotrebitelska-poradna

Zmeny v činnosti Spotrebiteľského Centra n.o. od 01. februára

Zmeny v činnosti Spotrebiteľského Centra - neziskovej organizácie pocítia od 01. februára spotrebitelia i úradníci.
11. 01. 2017
spotrebitelskecentrum_bratislava_ruzinov

Ružinovská spotrebiteľská poradňa oslávila prvý rok svojej prevádzky

Spotrebiteľská poradňa v bratislavskom Ružinove oslávila svoj prvý rok svojej prevádzky. Pomohla 133 obyvateľom s reklamáciami aj exekúciami .
03. 01. 2017
spotrebiteľské-centrum_kukoreliho60-humenneqspotrebiteľské-centrum_kukoreliho60-humenne

Občanom pomôžeme s dlhmi v nebankovkách už aj v Humennom

Ľuďom, ktorí majú problémy s dlhmi voči bankám či nebankovkám, bude bezplatne pomáhať nová spotrebiteľská právna poradňa, ktorú dnes otvorilo Spotrebiteľské Centrum – nezisková organizácia v […]
21. 12. 2016

Konzultačné hodiny a pracovný čas počas Vianočných sviatkov a Nového roka 2017

Spotrebiteľom oznamujeme, že počas Vianočných sviatkov bude poskytovanie niektorých služieb Spotrebiteľského Centra – neziskovej organizácie úplne alebo čiastočne nedostupné a to následovne On-line poradenstvo cez www.spotrebiteľská-poradňa.sk a […]
16. 12. 2016
spotrebitelske-centrum-kanoczova-humenne

Za 160 eur od mesta Humenné ušetrila spotrebiteľom pätnásťtisíc

Na projekt s názvom pomoc pri riešení spotrebiteľských sporov, cieľom ktorého bolo vykonať prednášky a prevádzkovať poradenskú kanceláriu žiadala Andrea Kanoczová od mesta Humenné osemsto eur. Získala […]