01. 09. 2017

Čo robiť, ak ste klientom Rapid life? Podľa odborníka vaše peniaze nie sú úplne stratené

Už v najbližších týždňoch by mal súd definitívne vyhlásiť konkurz nad poisťovňou Rapid Life, ktorá je momentálne v nútenej správe. Pre približne 15 tisíc klientov to znamená aspoň akú - takú nádej na to, že budú odškodnení platenie poistiek, ktoré platili celé roky celkovo za milióny eur.
21. 11. 2017
kuklaci-rapid-life2

NAKA začala trestné stíhanie vo veci Rapid life

Vyšetrovateľ NAKA začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku a podozrenia z ďalších skutkov
20. 11. 2017
Staň sa členom Správnej Rady Spotrebiteľského Centra

Staňte sa členom správnej rady Spotrebiteľského Centra

Spotrebiteľské Centrum aj tento rok umožní svojimi klientom stať sa členmi správnej rady neziskovej organizácie. Tá rozhoduje o všetkých činnostiach a záležitostiach organizácie.
19. 11. 2017
Rapid Life Zivot Bez Obav

Konkurz Rapid life sa blíži. Prihlásiť sa je pre klientov poisťovne dôležité

K výhláseniu konkurzu životnej poisťovne Rapid life príde podľa všetkého ešte tento rok. Svedčí o tom zvýšená aktivita antikampaní platených bývalým vedením poisťovne i mlčanie Národnej banky Slovenska.
13. 11. 2017

Rapid life bola od počiatku pyramídová hra!

Poisťovňa Rapid life svojim klientom nevyplácala poistné, exekuovala ich nezákonnými rozhodcovskými rozsudkami. Rapid life bola od svojho počiatku pyramídovou hrou. Cena za poistné bola výrazne nižšia ako bolo z dlhodobého hľadiska udržateľné. Pozrite si reportáž Občana za dverami vysielanú dňa 18. júna 2017.
10. 11. 2017
Spis Spotrebitelske Centrum V Likvidacii

Likvidácia neziskovky nemá žiaden vplyv na našich klientov

Talánovci sa radujú zbytočne. Rapidom okradnutí klienti likvidáciu neziskovej organizácie nepocítia. Po našom niekoľko mesačnom očakávaní to prišlo. Bývalé vedenie Rapid life objavilo "teplú vodu" a podelilo sa s ňou na svojom facebooku. TOPkou je informácia o likvidácii neziskovej organizácie Spotrebiteľské Centrum (IČO: 50166131). O spôsobe zrušenia môžete rozhodnúť aj vy.
07. 11. 2017
Podvodnicke Trio Talan Pankuch Mudr Peter Horvat Votum

Pomoc klientom Rapid life sľubujú mnohí. Komu radšej neveriť?

Pomoc klientom poisťovne Rapid life (Prvá Česko-Slovenská poisťovňa) smerujúcej do konkurzu sľubujú mnohí. Kto je kto? Komu radšej neveriť?
05. 11. 2017
Kauza Zlavoty Sk

Páchatelia z kauzy Zľavoty.sk sa po piatich rokoch postavia pred súd

Prostredníctvom portálu Zľavoty.sk si v roku 2012 objednalo služby niekoľko desiatok občanov. Šlo o podvod v sume 18 642 eur.
27. 10. 2017
SPIS_Odmietnutie-trestne-oznamenia-Rapid-life (1)

Trestné oznámenia klientov poisťovne vyšetrovatelia poňali po svojom

S podanými trestnými oznámeniami voči bývalému vedeniu životnej poisťovne Rapid life sa košickí vyšetrovatelia vysporiadavajú svojsky - odmietajú ich.
22. 10. 2017
SC_Rapid-life-letak_t

Listy od Národnej banky neprídu! Pomôžte nám informovať klientov poisťovne

Mnohí klienti životnej poisťovne Rapid life (Prvá Česko - Slovenská poisťovňa) netušia, že sa problémy týkajú aj ich zmlúv. Klientov mala informovať listom Národná banka Slovenska.
20. 10. 2017
Spotrebitelske-Centrum_Kosice-skultetyho-3-rapid-life-

Košická kancelária bude opäť prístupná

Klienti životnej poisťovne Rapid life môžu požiadať Spotrebiteľské Centrum o zastupovanie v chystanom konkurznom konaní elektronicky, telefonicky a od pondelka 23. 10. 2017 osobne aj v Košiciach.
13. 10. 2017
europemoneyfundament_podvod_financne-sluzby-pozicky-960x375

Požiadali ste o pôžičku Europe Money Fundament? Ozvite sa nám!

Firma Europe Money Fundament s.r.o. sľubovala nebankové pôžičky, ktorých poskytnutie podmieňovala uhradením poplatkov. Po ich uhradení však úver neposkytla. Máte podobnú skúsenosť kontaktujte nás.
07. 10. 2017
SC-MHSR_navrh-03-10-2017

Ministerstvu sa nepáči, že Rapid life zneužíva náš spor

"Životná poisťovňa Rapid life sa snaží využiť náš spor vo svoj prospech v platenej reklame na sociálnej sieti Facebook, čo podľa nás nie je v poriadku a nepáči sa nám to" vyplýva z emailovej správy komunikačného odboru Ministerstva hospodárstva zo dňa 03. októbra 2017.
04. 10. 2017
Poradňa Nitra

Nitra: Do poradne sa je potrebné telefonicky vopred objednať

Spotrebitelia, ktorí plánujú využiť služby poradenskej kancelárie Spotrebiteľského Centra v Nitre sa musia od 01. októbra vopred telefonicky dohodnúť na stretnutí.
01. 10. 2017
SPIS_rapid-roszudok-povazska-bystrica_7Csp/102/2016

Rapid life nami zastupovaným klientom musí vyplatiť peniaze z poistiek

Spotrebiteľské Centrum v roku 2016 zastupovalo klientov životnej poisťovne Rapid life v desiatkach súdnych sporov pre nevyplatené poistné plnenie pri dožití. Podľa poisťovne boli uzatvorené poistné zmluvy od počiatku neplatné. Súdne konania dodnes prebiehajú no postupne ich k spokojnosti nami zastupovaných klientov vyhrávame. Prinášame vám prehľad odôvodnení.
30. 09. 2017
500euro-tanier

Rapidu chýba 20 miliónov, poisťovňa už prešla auditom

Kontroverzná košická poisťovňa Rapid life je bližšie k vyhláseniu konkurzu.