Alza cez víkend doručuje. Komplikácie pred vianocami však vylúčiť nevie

Internetový predajca Alza sa bráni obvineniam Spotrebiteľského Centra. Nezisková organizácia na svojom webe tvrdila, že obchod v skutočnosti cez víkend zásielky nedoručuje, hoci to tvrdil v […]

Internetový predajca Alza sa bráni obvineniam Spotrebiteľského Centra. Nezisková organizácia na svojom webe tvrdila, že obchod v skutočnosti cez víkend zásielky nedoručuje, hoci to tvrdil v jednej z reklám.

Alza však redakcii Živé.sk poskytla potvrdenia o spolupráci s dvoma spoločnosťami, ktoré víkendovú prepravu zabezpečujú. Verziu predajcu potvrdil aj jeden zo skúšobných nákupov, kedy nám bol balík kuriérom doručený počas nedele.

Víkendové doručovanie prebieha

Spotrebiteľské centrum reagovalo na podnet nespokojného zákazníka z prvej polovice novembra 2016. Tovar mu mal byť doručený cez víkend, dorazil však až v pondelok. Predajca sa odvolával na chybu kuriérskej spoločnosti, tá sa podľa nakupujúceho bránila, že cez víkend nedoručuje.

Redakčný článok redakcie Žive.sk si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz

 

DISKUSIA K ČLÁNKU

Kliknutím na reklamu nás podporíte!

Na konci každého článku nájdete reklamu, na ktorú prosíme kliknite po prečítaní článku. Podporíte nás približne jedným centom.

Ďakujeme!