Vyšetrovateľ NAKA začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku a podozrenia z ďalších skutkov


Spotrebiteľské Centrum aj tento rok umožní svojimi klientom stať sa členmi správnej rady neziskovej organizácie. Tá rozhoduje o všetkých činnostiach a záležitostiach organizácie.


K výhláseniu konkurzu životnej poisťovne Rapid life príde podľa všetkého ešte tento rok. Svedčí o tom zvýšená aktivita antikampaní platených bývalým vedením poisťovne i mlčanie Národnej banky Slovenska.


Poisťovňa Rapid life svojim klientom nevyplácala poistné, exekuovala ich nezákonnými rozhodcovskými rozsudkami. Rapid life bola od svojho počiatku pyramídovou hrou. Cena za poistné bola výrazne nižšia ako bolo z dlhodobého hľadiska udržateľné. Pozrite si reportáž Občana za dverami vysielanú dňa 18. júna 2017.


Talánovci sa radujú zbytočne. Rapidom okradnutí klienti likvidáciu neziskovej organizácie nepocítia. Po našom niekoľko mesačnom očakávaní to prišlo. Bývalé vedenie Rapid life objavilo „teplú vodu“ a podelilo sa s ňou na svojom facebooku. TOPkou je informácia o likvidácii neziskovej organizácie Spotrebiteľské Centrum (IČO: 50166131). O spôsobe zrušenia môžete rozhodnúť aj vy.


Pomoc klientom poisťovne Rapid life (Prvá Česko-Slovenská poisťovňa) smerujúcej do konkurzu sľubujú mnohí. Kto je kto? Komu radšej neveriť?


Prostredníctvom portálu Zľavoty.sk si v roku 2012 objednalo služby niekoľko desiatok občanov. Šlo o podvod v sume 18 642 eur.


S podanými trestnými oznámeniami voči bývalému vedeniu životnej poisťovne Rapid life sa košickí vyšetrovatelia vysporiadavajú svojsky – odmietajú ich.


Mnohí klienti životnej poisťovne Rapid life (Prvá Česko – Slovenská poisťovňa) netušia, že sa problémy týkajú aj ich zmlúv. Klientov mala informovať listom Národná banka Slovenska.


Klienti životnej poisťovne Rapid life môžu požiadať Spotrebiteľské Centrum o zastupovanie v chystanom konkurznom konaní elektronicky, telefonicky a od pondelka 23. 10. 2017 osobne aj v Košiciach.


Firma Europe Money Fundament s.r.o. sľubovala nebankové pôžičky, ktorých poskytnutie podmieňovala uhradením poplatkov. Po ich uhradení však úver neposkytla. Máte podobnú skúsenosť kontaktujte nás.


„Životná poisťovňa Rapid life sa snaží využiť náš spor vo svoj prospech v platenej reklame na sociálnej sieti Facebook, čo podľa nás nie je v poriadku a nepáči sa nám to“ vyplýva z emailovej správy komunikačného odboru Ministerstva hospodárstva zo dňa 03. októbra 2017.


Spotrebitelia, ktorí plánujú využiť služby poradenskej kancelárie Spotrebiteľského Centra v Nitre sa musia od 01. októbra vopred telefonicky dohodnúť na stretnutí.


Spotrebiteľské Centrum v roku 2016 zastupovalo klientov životnej poisťovne Rapid life v desiatkach súdnych sporov pre nevyplatené poistné plnenie pri dožití. Podľa poisťovne boli uzatvorené poistné zmluvy od počiatku neplatné. Súdne konania dodnes prebiehajú no postupne ich k spokojnosti nami zastupovaných klientov vyhrávame. Prinášame vám prehľad odôvodnení.


Kontroverzná košická poisťovňa Rapid life je bližšie k vyhláseniu konkurzu.