Predseda predstavenstva košickej poisťovne v nútenej správe nechce uviesť, v akej kondícii sa firma nachádza.


Predstavenstvo Rapid life na čele s RNDr. Petrom Talánom predalo údajný miliónový dlh štátu voči poisťovni firme mladého Talána. Tá okrem iného vlastní budovu na Garbiarskej v ktorej spolu s Rapidom sídli.


Po dvoch rokoch sú v parlamente opäť otvorené tzv. dobrovoľné dražby. Návrh novely Občianskeho zákonníka a […]


Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb (RÚ) uložil spoločnosti M7 Group SA, prevádzkovateľovi satelitnej služby Skylink, za viacero správnych deliktov pokutu vo výške 100-tisíc eur.


Nevyplateným poistníkom môže pomôcť takzvaná abstraktná žaloba, ktorú podala Národná banka Slovenska.


Dovolať sa do Spotrebiteľského Centra n.o. počas júna bude obtiažne. Dôvod je jednoduchý.


Spotrebiteľské Centrum – nezisková organizácia oznamuje občanom obmedzenie poskytovania osobných konzultácii v spotrebiteľskej poradni v Bratislave počas júna 2017.


Spotrebiteľské Centrum – nezisková organizácia prevádzkuje niekoľko desiatok webových stránok, ktoré majú spotrebiteľom poskytovať informácie i rady, takým je aj Práva-Spotrebiteľa.sk


Od počiatku tohto roku boli naše webové stránky celkovo 31 443 krát zobrazené cez mobil, pre týchto návštevníkov sme na časť našich stránok implementovali technológiu AMP.


Skupina Markíza sa so stanicami Markíza, Doma a Dajto vracia do digitálneho vysielania cez anténu (DVB-T). Komerčná televízia už s Towercomom podpísala zmluvu na šírenie.


betheme70wplk