Na slovenskom televíznom trhu nie je núdza o témy. Aktivity komerčných staníc proti českým konkurentom, oslabovanie príjmu cez anténu, spoplatňovanie vysielania… samé prekáračky. Skutočne technologické inovácie akosi odišli do úzadia, hovorí sa o nich veľmi málo.


Najzadlženejší sú ľudia v Rumunsku, kde má pôžičku viac ako 60 % respondentov a ďalších viac ako 33 % sa plánuje zadlžiť v nasledujúcom roku. Najmenej pôžičiek splácajú respondenti z Nemecka (38 %), kde sa tiež najmenej ľudí plánuje zadlžiť (10 %).


Pozreli ste si už novú ponuku paušálov Orangeu? Je skoro ako predošlá. V nižších paušáloch dokonca spätne pribudli dáta plnou rýchlosťou. Potiaľ je to všetko v poriadku.


„Ideme do toho,“ odpovedal na tlačovej konferencii premiér Robert Fico na otázku, či vláda skutočne pristúpi k takzvanej exekučnej amnestii.


Ministerstvo tvrdí, že reaguje na podnety spotrebiteľov, ktorí sa cítili byť oklamaní pri kúpe pekárenských výrobkov.


Na Spotrebiteľské Centrum n.o. sa za posledné dni obrátilo niekoľko desiatok občanov so žiadosťou o zastupovanie v spore s poisťovňou Rapid life.


Prostredníctvom Facebooku sa šíria klamlivé a zavádzajúce informácie o prebiehajúcom súdnom spore vedenom na Okresom súde Bratislava II. medzi Spotrebiteľským Centrom n.o. a pani Mgr. Kristínou Ulmanovou ku ktorým sa považujeme za nevyhnutné vyjadriť.


Niekoľko dní a nocí testovania rýchlejšej verzie našich webových stránok prinieslo očakávaný výsledok. Z desiatich sekúnd sme sa dostali vo väčšine prípadov na dve sekundy.


Nespokojných klientov poisťovne Rapid Life zastupuje nezisková organizácia Spotrebiteľské centrum. Do relácie v Ekonomike televízie TA3 pozvali generálneho riaditeľa Miroslava Antoňaka, aby o tomto spore povedal viac.


Zverejňujeme úplné znenie stanoviska životnej poisťovne Rapid life, ktoré bolo zaslané redakciám slovenských médii. Je zarážajúce koľko klamstiev a nezmyslov dokázali v poisťovni zosmoliť v niekoľkých odsekoch.


betheme70wplk